-4%

Лінійний LED світильник 48Вт 6000К IP20 120см (AVT)
236 ₴
226,56 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1021529
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійний LED світильник 48 Вт 6000 К IP20 120 см AVT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Потужність | 48 W |
| Робоча напруга | 165-265 V |
| Ресурс роботи | 40000 час |
| Температура світіння | 6000 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226,56 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.

