
Підвісний лінійний світильник коричневий AVATON #1502/1 FOREST-36W 4000K 120см (бук) (AVT)
4 350 ₴
4 176 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1021927
Підвісний світлодіодний лінійний світильник з колекції AVATON є прекрасним прикладом нестандартного підходу до сучасного освітлювального обладнання. Лаконічна форма виробу, використання натуральних матеріалів і високих технологічних рішень дозволили українському виробнику створити стильний освітлювальний прилад, який однаково ефектно виглядає в житлових і комерційних приміщеннях. Така модель дозволяє розставити світлові акценти, висвітлити конкретну поверхню або втілити в життя унікальний сценарій для загального освітлення простору.
Характеристики підвісного світильника
Конструкція світлодіодного підвісного світильника AVATON #1502/1 FOREST-36w являє собою дві частини, пов'язані між собою хромованими металевими тросами. Кріпильна планка і корпус світильника виконані з бука, пофарбованої стійким полімером в глибокий коричневий колір. Виріб має гладку глянсову поверхню з чітко вираженою фактурою деревних волокон. Джерелом світла є інтегрований по всій довжині корпусу LED-елемент з високим показником світлового потоку, рівним 2500 Lm, і терміном служби від 30 000 годин. Модель відноситься до класу енергоефективності А і забезпечує м'яке, близьке до природного денного світла, світіння з температурою кольору 4000К. За рахунок розсіювача, світильник правильно розкриває кут освітлення рівний 1200 без ефекту засліплення. Прилад має наступні технічні характеристики:
- Потужність-36 W.
- Робоча напруга - 165-265 V.
Встановлюється світильник на стелю через дерев'яну кріпильну планку, яка є конструктивною частиною виробу.
Світильник AVATON в інтер'єрі
Дизайн світильника світлодіодного підвісного AVATON відрізняється строгими прямими лініями і правильною геометричною конфігурацією. Завдяки такому рішенню виріб відмінно підходить для сучасних мінімалістичних інтер'єрів, де в пріоритеті чистота форм. Модель займе гідне місце в скандинавському, індустріальному, лофт або хай-тек інтер'єрі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір світіння | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP 20 |
| Гарантія | 2 роки |
| Клас якості | Premium |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Матеріал корпусу | Бук |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 165-265 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Температура світіння | 4000 K |
| Кут світіння | 120° |
| Форма | Лінійний |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 4 176 ₴





