
Підвісний лінійний світильник сонома AVATON #1506/1 FOREST-36W 4000K 120см (бук) (AVT)
4 350 ₴
4 176 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1021931
Світильник стельовий підвісний світлодіодний з колекції AVATON виготовлений з урахуванням сучасних дизайнерських тенденцій і стане відмінним вибором для інтер'єрів в мінімалістичному стилі. Сувора геометрична форма і прямі лінії корпусу привертають увагу своєю лаконічністю і стриманістю. Простий, але в той же час незвичайний дизайн світильника робить його універсальним рішенням для освітлення житлових будинків, офісних, торгових або громадських приміщень.
Характеристики підвісного світильника
Корпус світильника підвісного світлодіодного виконаний з міцного бука і пофарбований в колір "сонома". Світлий тон добре підкреслює натуральні волокна деревини, надаючи їй фактурність. Розмір корпусу становить 1200х120х36 мм.світловий джерело представлений LED-елементом, вбудованим в дерев'яну основу. Він має м'яке біле світіння з температурою 4000 до і кутом освітлення, рівним 1200. Завдяки розсіювачу з максимальним рівнем поглинання світлового потоку лампа дає комфортне світло, приємне для очей. Модель відноситься до класу енергоефективності А і забезпечує світловий потік, рівний 2500 Lm. Освітлювальний прилад має наступні технічні характеристики:
- Потужність-36 W.
- Робоча напруга - 165-265 V.
- Ресурс роботи - 30 000 годин.
Світильник монтується до стелі через дерев'яну кріпильну планку, яка є конструктивною частиною виробу. Планка з'єднана з корпусом за допомогою металевих хромованих підвісів.
Світильник AVATON в інтер'єрі
Елегантне дизайнерське рішення світлодіодного підвісного лінійного світильника AVATON дозволяє використовувати його для інтер'єрів, виконаних в індустріальному, мінімалістичному, скандинавському стилях. Дана модель буде органічно виглядати в поєднанні з натуральними матеріалами і сучасним декором. Світильник можна використовувати як самостійний елемент освітлення або включати в різні сценарії підсвічування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP 20 |
| Гарантія | 2 роки |
| Клас якості | Premium |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Матеріал корпусу | Бук |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 165-265 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Температура світіння | 4000 K |
| Кут світіння | 120° |
| Форма | Лінійний |
| Колір корпусу | Сонома |
- Ціна: 4 176 ₴




