
Блок живлення світлодіодний LED 24V 2A 48Вт IP20 MN
263 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1013387
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики блоку живлення:
- Вага: 650 грам
- Розміри: 85?58?38 мм
- Тип корпусу: перфорований
- Матеріал корпусу: Метал
- Вихідна потужність: 50 Вт
- Вихідна напруга: 24V
- Струм на вході: 2 А
- Гарантія – 1 рік
- Клас захисту: IP20
Даний блок живлення відносять до серії 24V. Назва серії говорить сама за себе. Компактність блоків є одним з їхніх переваг.
Зручні габарити корпусу допоможуть приховати блок живлення в будь-якому місці.
Представлені блоки порадують вас надійністю і стабільністю роботи. Ця серія джерел живлення перевірена часом на led ринку. І тепер багато фахівців довіряють якості цієї серії і користуються такими блоками для створення світло-технічних проектів.
Вихідну стабілізовану напругу 24V даного джерела живлення безпечно для людини. Блок живлення має захисний металевий перфорований корпус ступінь захисту IP20 і встановлюється в приміщеннях з нормальною вологістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | Без бренда |
| Вхідна напруга | 200-240 V |
| Висота | 38 мм |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина: | 85 мм |
| Клас якості | Professional |
| Потужність | 50 W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 2 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴

