
Блок живлення світлодіодний вузький LED 12В 1,5А 18Вт IP20 SLIM (AVT)
154 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1021909
Завдяки стрімкому розвитку сучасних технологій стало можливим виробництво елементів живлення, які мають зменшені габарити, але водночас зберігають необхідний високий рівень потужності. Серед таких — блок живлення 12 вольтів 1.5 ампера від бренда AVT, який потрібний на ринку сучасної електроніки.
Тонкий блок живлення для світлодіодної стрічки має досить скромні розмірні характеристики, які роблять його універсальним для різних цілей і потреб. Розміри блока становлять: довжина — 19,4 см, ширина — 1.5 см, висота — 1.8 см, що робить можливим його легке встановлення або прихований монтаж.
Блок живлення 18 Вт може похвалитися якісним корпусом із металу, а не з бавовняного пластику. У результаті він не боїться навантаження або неакуратної експлуатації та встановлення: міцне покриття витримує удар без пошкодження внутрішніх комплектуючих.
Вузький блок живлення для світлодіодної стрічки має такі характеристики:
- Потужність — 18 Вт;
- Вихідний струм — 1.5 А;
- Вихідна напруга — 12 В;
- Діапазон вхідної напруги — 180-240 В;
- Корпус — метал;
- Охолодження — пасивного типу;
- Рівень захисту — IP20 (для монтажу в приміщеннях без підвищеної вологості повітря);
- Виробник — Китай.
З двох боків корпусу розташовані дроти. Довжина яких становить 15 см, що дуже зручно для під'єднання й монтажу світлодіодних стрічок.
Купити блок живлення 12 вольтів можна для домашніх або комерційних цілей. За допомогою адаптера живлення 18 вт можна забезпечити роботу відповідної світлодіодної підсвітки для домашнього дзеркала, антени, предметів меблів і не тільки. Можливе його застосування і з рекламною метою, для забирання елементів вивісок, лайтбоксів та інших світлових конструкцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | AVT |
| Вхідна напруга | 180-240 V |
| Висота | 18 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 194 мм |
| Клас якості | Premium |
| Потужність | 18 W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | Ультратонкий |
| Струм на виході | 1,5 А |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 154 ₴

