
Блок живлення світлодіодний ультратонкий LED 12В 1,5А 18Вт SLIM PROF з клемами (AVT)
184 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1021920
Вузький блок живлення для світлодіодної стрічки — сучасна новинка у світі адаптерів, за допомогою якої спрощується процес під'єднання LED-освітлення, що встановлюється у важкодоступних або проблематичних, маленьких нішах і полицях. Адаптер живлення 18 вт у вузькому корпусі дасть змогу спрощено приєднувати дроти завдяки наявності клем із двох боків блока.
Блок живлення 12 вольтів 1.5 ампер має корпус, виготовлений із високоякісного металу, стійкого до деформацій і перепадів температур. Система охолодження блока — пасивна, без кулерів, унаследок чого на місці монтажу він займає набагато менше вільного простору.
Модель має невеликі розмірні характеристики. Довжина блока — 19 см, висота — 1.8 см, а ширина — лише 1.5 см, що робить його не тільки компактним, але й малопомітним на місці встановлення.
Блок живлення 18 Вт від AVT характеризується якісним складанням і комплектуючими, які забезпечують тривалий, безперебійний режим роботи й безпечне застосування незалежно від місця монтажу.
Основні характеристики тонкого блока живлення для світлодіодної стрічки:
- Потужність — 18 Вт;
- Вихідний струм — 1.5 А;
- Вихідна напруга — 12 В;
- Діапазон вхідної напруги — 180-240 В;
- Корпус — метал;
- Охолодження — пасивного типу;
- Рівень захисту — IP20 (для сухих приміщень);
- Виробник — Китай.
Купити блок живлення серії SLIM PROF стоїть для легшого та прихованого монтажу систем освітлення.
Цю модель можна застосовувати для забезпечення живлення світлодіодної стрічки, що є основним джерелом світла для дзеркал із підсвіткою, контурної підсвітки стель, полиць та інших меблів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | AVT |
| Вхідна напруга | 180-240 V |
| Висота | 18 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 190 мм |
| Клас якості | Premium |
| Потужність | 18 W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | Ультратонкий |
| Струм на виході | 1,5 А |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 184 ₴

