
LED-лампа Е27 А65 18W нейтральна біла 4100К SIVIO
73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1018548
Як першокласний виріб, лед лампа SIVIO потішить вас своїм якісним рівнем і доступністю, забезпечивши економію електричної енергії до 85%, а стало, безсумнівно, допоможе заощадити гроші. Крім того, з представленою лампою ви дбаєте про довкілля, оскільки вона вважається екологічно безпечною.
Лампа доставляє чималий потік світла, і це є її ключовою перевагою, унаследок цього її, головно, застосовують як ключове джерело освітлення для комерційних і індустріальних об'єктів, малих і середніх бізнесів, як-от кав'ярні, кафе, мініфастфуди різного типу, швейні та промислові майстерні та інші об'єкти виробництва та реалізації товарів і провіантів, де потрібне високоякісне освітлення.
Більшою частиною лампа розжарювання працює майже 1000 годин, а ця LED лампа у 30 разів більша.
Світлодіодна лампа A65 SIVIO нейтральна біла 18W E27 4100K якісно змінить лампи розжарювання потужністю понад 150 Вт.
Вставлений у лампу IC драйвер усуває мерехтіння. Відсоток вібрації напруги досягає лише 5%, з цієї причини немає навантаження на зір. Лампа захищена від стрибків напруги в мережі, у зв'язку з цим справедливо є довговічною й дає нейтральний спектр білого кольору, який максимально звичний до людського оку.
Продукт має компактні габарити, через це використовується як у головному, так і в декоративному освітленні. Лампа має невелику температуру нагрівання. Це може дати можливість її вживання в багатьох люстрах і компонентах декорації, навіть якщо це будуть неміцні, мануфактурні, паперові світильники, плафони та затяжні, креативні ручки або промислові світильники та люстри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | SIVIO |
| Можливість димування | Немає |
| Висота | 122 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Індекс передавання кольору | 80 Ra |
| Клас якості | Standart |
| Клас енергоефективності | А + |
| Матеріал колби | Пластик |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік | 1620 Lm |
| Температура світіння | 4100 К |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Тип колби | А65 |
| Тип цоколя | Е27 |
| Форма колби | Груша |
| Колір світіння | Білий нейтральний |
| Ширина | 65 мм |
| Еквівалентна потужність | 160 W |
- Ціна: 73 ₴

