-4%

Світлодіодний накладний світильник із датчиком 13Вт круглий 5000К IP40 Sensor ЖКГ (AVT)
315 ₴
302,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1018705
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ось деякі параметри: IP захист: IP40; Бренд: AVT; Гарантія: 12 місяців; Довжина: 120 мм; Клас якості: Standart; Клас енергоефективності: А+; Матеріал: Пластик; Потужність: 13 W; Ресурс роботи: 40000 год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір світіння | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 120 мм |
| Потужність | 13 W |
| Форма | Круг |
| Світловий потік | 1300 lm |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Бренд | AVT |
| Гарантія | 12 міс |
| Ресурс роботи | 40000 час |
| Клас якості | Standart |
| Температура світіння | 5000 К |
| IP захист | IP40 |
| Клас енергоефективності | А + |
| Спосіб увімкнення | Датчик руху |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302,40 ₴

