Ось деякі параметри: IP захист: IP44; Бренд: Без бренда; Гарантія: 12 місяців; Клас якості: Professional; Кількість зон керування: 4 зони.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Бренд | Без бренда |
| Висота пульта | 20 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина пульта | 110 мм |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон керування | 4 зони |
| Призначення | Для монохромних стрічок |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Тип | Радіо (RF) |
| Ширина пульта | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴


