
Лінійний LED світильник 45Вт 6500К IP65 150см Балка (AVT)
381 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1019295
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ось деякі параметри: IP захист: IP20; Висота: 26 мм; Гарантія: 12 місяців; Довжина: 1500 мм; Матеріал: Алюміній; Потужність: 45 W; Ресурс роботи: 40000 год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Ресурс роботи | 40000 час |
| Температура світіння | 6500 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.

