-4%

Лінійний LED світильник 36Вт 6500К IP20 120см SLIM Балка (AVT)
230 ₴
220,80 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1019294
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ось деякі параметри: IP захист: IP20; Висота: 40 мм; Гарантія: 12 місяців; Довжина: 1200 мм; Матеріал: Алюміній; Потужність: 36 W; Ресурс роботи: 40000 год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Ресурс роботи | 40000 час |
| Температура світіння | 6500 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220,80 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.

