-5%

Блок живлення світлодіодний LED 12V 20,8А 250Вт IP20 (AVT)
758 ₴
720,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1019869
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ось деякі параметри: IP захист: IP20; Бренд: AVT; Вхідна напруга: 200-240 V; Вихідна напруга: 12 V; Висота: 29 мм; Гарантія: 6 місяців; Довжина: 195 мм; Клас якості: Professional; Матеріал: Метал; Потужність: 250 W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | AVT |
| Вхідна напруга | 200-240 V |
| Висота | 29 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина: | 195 мм |
| Клас якості | Professional |
| Потужність | 250 W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 20,8 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720,10 ₴

