
Блок живлення світлодіодний LED 24V герметичний 5А 120Вт (AVT)
717 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1019888
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ось деякі параметри: IP захист: IP65; Бренд: AVT; Вхідна напруга: 180-265 V; Вихідна напруга: 24 V; Висота: 35 мм; Гарантія: 6 місяців; Довжина: 207 мм; Клас якості: Professional; Матеріал: Метал; Потужність: 120 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Бренд | AVT |
| Вхідна напруга | 180-265 V |
| Висота | 35 мм |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина: | 207 мм |
| Клас якості | Professional |
| Потужність | 120 W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | Герметичний |
| Струм на виході | 5 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴

