Ось деякі параметри: IP захист: IP20; Бренд: SIVIO; Можливість димування: Ні; Висота: 225 мм; Гарантія: 24 міс; Індекс перенесення кольорів: 80 Ra; Клас якості: Standart; Клас енергоефективності: А+; Матеріал колби: Пластик; Матеріал: Алюмопласт; Потужність: 50 W; Ресурс роботи: 30000 год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | SIVIO |
| Можливість димування | Немає |
| Висота | 225 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Індекс передавання кольору | 80 Ra |
| Клас якості | Standart |
| Клас енергоефективності | А + |
| Матеріал колби | Пластик |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 165-265 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік | 5500 Lm |
| Температура світіння | 6000 К |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Тип колби | Т140 |
| Тип цоколя | Е27+Е40 |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Ширина | 140 мм |
| Еквівалентна потужність | 500 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴


