
Світильник вбудований "CLARA-12" 12W 6400К світлодіодний настінно-стельовий (Horoz Electric)
284 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-016-0012-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник вмонтований "CLARA-12" 12W 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Потужність | 12 W |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Світловий потік | 744 lm |
| Розміри (ДхШхВ) | 160 мм * 40 мм |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Врізний отвір | 125 мм |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Матеріал корпусу | метал, стекло |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴

