-5%

Люстра світлодіодна стельова LED "ORIENT" 16W 4000K хром (Horoz Electric)
2 357 ₴
2 239,15 ₴
- В наявності
- Код: 019-016-0016-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра LED "ORIENT" 16 W 4000K хром
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 128 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, стекло |
| Потужність | 16 W |
| Робоча напруга | 110 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 750 мм * 120 мм |
| Світловий потік | 1211 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 239,15 ₴

