
Лампа вінтажна світлодіодна ретро Filament led Ginza 8W Е27 2200К Янтар (Horoz Electric)
574 ₴
- Немає в наявності
- Код: 001-050-0008-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа вінтажна світлодіодна Filament led Ginza 8W E27 2200К Янтар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Потужність | 8 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 180 мм*190 мм |
| Світловий потік | 620lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Янтар |
| Колірна температура, К | 2200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574 ₴


