
Люстра світлодіодна стельова LED "GENESIS" 100W 4000K хром (Horoz Electric)
7 064 ₴
- Немає в наявності
- Код: 019-036-0100-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Люстра LED "GENESIS" 100W хром
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 800 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 180 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 510 мм * 130 мм |
| Світловий потік | 4500Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 064 ₴


