
Світильник підвісний люстра "DREAM" титановий під лампу E27 (Horoz Electric)
1 559 ₴
- Немає в наявності
- Код: 021-020-0001-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник підвісний "DREAM" титановий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | висота регулюється; |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Стекло |
| Потужність | max. 60 W |
| Робоча напруга | 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 280 мм * 1000 мм + 150 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | титановий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 559 ₴


