
Світильник врізний стельовий 600x600мм SMD LED "BACKLIGHT" 40W 6400K (Horoz Electric)
718 ₴
- Немає в наявності
- Код: 056-009-0040-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник врізний 600x600 SMD LED "BACKLIGHT" 40 W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 40 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 35 мм |
| Світловий потік | 3600m |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718 ₴





