-4%

Світлодіодна стельова люстра "LIBERTY" 30W 4000K хром (Horoz Electric)
1 998 ₴
1 918,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: 019-054-0030-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра LIBERTY 30W 4000K хром
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 30W |
| Робоча напруга | 180-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 650 мм x 130 мм |
| Світловий потік | 1800 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 918,08 ₴



