-3%

Світильник накладний світлодіодний "ARINA-18" 18W 6400K чорний настінно-стельовий (Horoz Electric)
302 ₴
292,94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-026-0018-050
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "ARINA-18" 18W 6400k чорна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 211x211x28 mm |
| Світловий потік | 1300 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 час |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292,94 ₴

