
Світильник вуличний на сонячній батареї LED "COMPACT-10" 10W 6400K IP65 чорний (Horoz Electric)
382 ₴
- Немає в наявності
- Код: 074-010-0010-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник вуличний на сонячній батареї LED "COMPACT-10" 10 W (074-010-0010-020)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 10 W |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Світловий потік | 180 lm |
| Розміри (ДхШхВ) | 270 мм х 135 мм х 405 мм х 40 мм |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Додатково | Вбудований сутінковий датчик |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Час заряджання | 4-6 рік.(пасмурно-1день, дощ-2 сьогодні) |
| батарея | 3×3.2V 3Ah Lithium Iron Phosphate |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382 ₴







