
Світильник світлодіодний фасадний "MAMBA/SQ" 2x35W IP65 настінний чорний (Horoz Electric)
489 ₴
- Немає в наявності
- Код: 076-067-0001-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник світлодіодний фасадний MAMBA/SQ настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | Max. 2x35W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 95 мм * 152 мм * 72 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴


