-2%

Світильник світлодіодний фасадний "SEGMENT" 24W 4200K IP65 настінний білий (Horoz Electric)
510 ₴
499,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-059-0024-040
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний фасадний SEGMENT настінний білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 24W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 66 мм * 180 мм * 207 мм |
| Світловий потік | 1800 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499,80 ₴



