-4%

Стійка з прожекторами подвійна "TOWER" 80W 5000K з розеткою+вимикач (Horoz Electric)
8 691 ₴
8 343,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: 107-002-0080-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка з прожекторами двійна TOWER з розеткою+вимикач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Довжина кабелю 3 м 2x1.5 + земля |
| Потужність | 80 W |
| Розміри (ДхШхВ) | min 1.5m — max 2.0 м wide 0,93m |
| Світловий потік | 2x4300 lm |
| Колір | жовтий із чорним |
| Колірна температура, К | 5000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 343,36 ₴



