-4%

Прожектор світлодіодний переносний "WORKSHOP-60" 60W 5000K IP54 2 розетка+вимикач (Horoz Electric)
4 594 ₴
4 410,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-019-0060-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний переносний "WORKSHOP-60" 2 розетка+вимикач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | дріт: 1.8M H07RN-F3G1.5mm2 (2 розетки + вимикач) |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 60W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 387.5 мм * 342 мм * 100 мм |
| Світловий потік | 6500 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Red & Black |
| Колірна температура, К | 5000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 410,24 ₴



