
Вуличний промисловий LED світильник Skarlat SP29-200W 6400K IP66 для високих прольотів
2 527 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26210
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Промисловий світлодіодний підвісний світильник Skarlat SP29-200W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKARLAT |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Тип лампи | LED світильник промисловий SMD |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 24000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 527 ₴




