
Вуличний світлодіодний фасадний світильник Skarlat OLP2234-COB 6W+6W BK 3000K IP54
1 285 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26829
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуличний світлодіодний фасадний світильник Skarlat OLP2234-COB 6W+6W BK 3000K IP54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKARLAT |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Світловий потік | 700 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Розміри | |
| Висота | 13.2 см |
| Діаметр | 9.2 см |
| Ширина | 12.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴








