
Торшер світлодіодний підлоговий Skarlat RLL2001 12W WH 4000K
5 687 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32302
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ELEGANT
Лінійні світильники із серії ELEGANT - відмінний варіант для оформлення сучасних інтер'єрів. Приємний розсіюється світло моделі і чіткість її геометричних ліній надають оригінальності будь-якого проекту освітлення. Оскільки світильники колекції ELEGANT виконують декоративну функцію, то шляхом нестандартних комбінацій за розмірами і виконання виробів, можна знаходити унікальні рішення для будь-яких приміщень.
Лінійні світильники із серії ELEGANT - відмінний варіант для оформлення сучасних інтер'єрів. Приємний розсіюється світло моделі і чіткість її геометричних ліній надають оригінальності будь-якого проекту освітлення. Оскільки світильники колекції ELEGANT виконують декоративну функцію, то шляхом нестандартних комбінацій за розмірами і виконання виробів, можна знаходити унікальні рішення для будь-яких приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKARLAT |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1310 мм |
| Діаметр | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 687 ₴





