
Світильник лінійний світлодіодний герметичний ПВЗ модульний 40Вт 120см 6500К 3200Лм IP65 (ElectroHouse)
692 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-LT-3047
Світильник ПВЗ модульний 40W EH-LT-3047 від компанії ElectroHouse виготовлений із високоякісних матеріалів із використанням новітніх технологій і відповідає світовим і українським стандартам якості. Цей світильник герметичний і має високий ступінь пилу та вологозахисту.Благодаря цими властивостями та модульної конструкції він може використовуватися для освітлення виробничих приміщень, офісів, різних торгових приміщень, виставкових залів і приміщень громадського призначення. Але сфера застосування не обмежується цими областями. Світильник ПВЗ модульний 40 Вт 120 см 6500 К 3200 Лм IP65 можна використовувати й у побуті, наприклад, для освітлення кухні, ванної кімнати або для освітлення гаража. Цей Led-світильник має естетичний сучасний зовнішній вигляд і тривалий термін експлуатації.
Крім того, цей модульний світильник економічний (потужність 40 W у разі світлового потоку 3200 Lm) і безпечний у використанні. Світлодіоди не випромінюють ультрафіолет, тому він безпечний для зору та від випромінюваного ним світла не вицвітатимуть фарби та жовтітимуть пластик. Його колірна температура — 6500K. Довжина пристрою — 1,2 м. Особливості конструкції світильника дають змогу з'єднувати кілька модулів, завдяки цьому легко створити в приміщенні світлові лінії будь-якої складності. Ця особливість дасть змогу реалізувати будь-яке дизайнерське рішення й допоможе зробити навіть найскромнішим інтер'єр, впізнаваним і незабутнім.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2,7 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність | 40 Вт |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Температура світіння | 6500К |
| Тип | Лінійні світильники, Промислові світильники |
| Тип світильника | ПВЗ |
| Ширина | 4 см |
- Ціна: 692 ₴



