
Світлодіодний накладний світильник 18W 5000К IP40 Silver Квадрат настінно-стельовий (AVT)
289 ₴
274,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1020697
Світлодіодний світильник SILVER можна використовувати для освітлення житлових, адміністративно-офісних, торгових, громадських та інших приміщень.
Використання світлодіодного світильника дозволяє заощадити 90% електроенергії.
Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світло без мерехтінь та відблисків. Це створює комфортні умови як для роботи, так і для відпочинку. Світильник дуже простий у підключенні та монтажі. А також має ступінь захисту IP 40 (ВОЛОГОЗАХИЩЕНИЙ), що дозволяє його використовувати як на вулиці, так і в приміщеннях, де може бути волого.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 274,55 ₴


