
Світильник світлодіодний DL-R201-10-6 6200K 10W без д/к настінно-стельовий (Біом)
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00022077
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний Biom DL-R201-10-6 6200K 10Вт без д/к настінно-стельовий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Датчик руху | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність | 10 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 810 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Багатогранна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6200K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 см |
| Діаметр | 220 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 220x75 |
| Еквівалентна потужність | 90 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴


