Новинка

Лінійний LED світильник LN-3-18-0600-6 18W 6200K 600mm настінно-стельовий (Біом)
113 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-00023296
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Линейный LED светильник LN-3-18-0600-6 18W 6200К 600mm настенно-потолочный
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Потужність | 18 Вт |
| Застосування освітлення | Для навчальних закладів, Для виставкових залів, Для медичних установ, Для реклами, Для торгових площ, Для офісних приміщень |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світлова віддача | 80 лм/Вт |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 600х75х23 |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма світильника | Лінійні |
| Колір плафона | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 ₴

