Новинка
-4%

Лінійний LED світильник LN-3-50-1200-6 50W 6200K 1200mm настінно-стельовий (Біом)
202 ₴
193,92 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 00-00023298
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Линейный LED светильник LN-3-50-1200-6 50W 6200К 1200mm настенно-потолочный
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 50 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4080 лм |
| Світлова віддача | 80 лм/Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір плафона | Білий |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Габаритний розмір, мм | 1200x75x23 |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Температура світла | 6200 K |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Колір арматури | Білий |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Вид монтажа | Накладні |
| Форма світильника | Лінійні |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип керування | - |
| Матеріал арматури | Метал |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193,92 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.

