
Драйвер для трекової магнітної системи, вивідний DC 48V 4A 200W (ElectroHouse)
1 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: EH-TDRE-200W
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Драйвер трекового магнітного світильника вивідний DC 48 V 4A 200 W EH-TDRE-200W< /span>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 175-265 В |
| Вихідна напруга | DC 48 V |
| Вихідний струм | 240-260 мA±5% |
| Захист (IP) | IP22 |
| Потужність | 200 W |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Температурний діапазон | TC:75°C TA:50°C(MAX) |
| Тип комплектуючих | LED-драйвер |
| Частота тока | 50/60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴


