
Світлодіодна LED-лампа T8 60 см 6500К / 9 Вт / 810 лм / 210° (ElectroHouse)
74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: EH-LMP-12402
LED-лампа T8 60 см 6500К/9 Вт/810 Лм/210° від компанії Electro House — незамінний пристрій для освітлення різних приміщень. Створена лінійна лампа EH-LMP-12402 за новітніми технологіями згідно з міжнародними стандартами. Порівнюючи зі старими джерелами світла, вона неабияк заощаджує електроенергію.
Також однією з переваг є великий робочий ресурс 50000 год. Екологічно безпечна та не вимагає додаткових умов за утилізації. Немає вмісту ртуті та фосфору. Немає нитки розжарювання, що забезпечує захист від вібрації та сприяє її ударостійкості.
Прекрасно працює в середовищі негативних температур. Коефіцієнт світлового потоку становить 90%, на відміну від стандартних, де такий показник досягає 60-75%. Миттєво вмикається на повну потужність, водночас випромінює приємне біле світло, що позитивно впливає на очі людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Цоколь | G13 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,114 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина: | 60 см |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга живлення | 180 – 260 В |
| Світловий потік | 810 Лм |
| Термін експлуатації лампи | 50000 год |
| Температура світіння | 6500К |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Тип лампи | T8 |
| Форма колби | Трубка (лінійна) |
| Колір | Білий |
| Колір колби | Білий |
| Колір світіння | Холодний |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 74 ₴


