
Стрічка світлодіодна холодна біла Motoko 12V smd2835 9.6W/m 120LED/m IP20, 1м
161,20 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TLDUP-12696
Стрічка світлодіодна холодна біла Motoko 12V smd2835 9.6w/m 120LED/m IP20, 1м
Бухта стрічки йде 5 метрів.
У цій серії виробів досить ефективно виміряні ціна та якість, а стрічки розташовують вкрай високою яскравістю, з огляду на це їх треба застосовувати для оформлення яскравого підсвічування і світлодіодного освітлення. Якісна стрічка з чудової лінійки серії «Motoko» винайдена спеціально для майстрів своєї справи та кваліфікованих фахівців.
Стрічка за метром не ріжеться!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Потужність | 9,6W/м |
| Робоча напруга | 12 V |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Клас якості | Ultra-Professional |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Світловий потік на метр | 1100-1200 Lm/m |
| Яскравість на діод | 14 Lm |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Температура світіння | 6500-7500 K |
| Робоча температура | от -40 до 60°C |
| Кількість метрів у котушці | 5 |
| IP захист | IP20 |
- Ціна: 161,20 ₴/м



