
Світлодіодна стрічка тепла біла 12В smd2835 9.6Вт/м 120Лед/м IP65 герметична
65 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1012107
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
C допомогою яскравої Led стрічки 12в теплого білого кольору 120 світлодіодів на 1 метр роблять прекрасні підсвічування рекламних щитів, торгової меблів та обладнання, бутиків. Затребувана стрічка і автотюнінгу.
Стрічка класу «Стандарт» пропонує хорошу якість за конкурентною ціною.
Дана led стрічка герметична і має клас захисту IP65. З цього можна зробити висновок, що диодную стрічку SMD 3528 можна монтувати в приміщеннях з високою вологістю.
Свого роду прикрасою led стрічки SMD 2835 теплого білого кольору світіння є біла підкладка. Двосторонній скотч на виробі дозволяє прикріпити стрічку до будь знежиреної і негрязной поверхні.
Led стрічка SMD 2835 на 120 світлодіодів робить рівномірне освітлення завдяки щільному розміщенню світлодіодів на ній.
Нескладний монтаж, економне енергоспоживання, підвищена яскравість світіння стрічки ставлять її в одну лінійку з дорогими стрічками. Але при цьому ви істотно економите в ціні!
Стрічку набувають в котушці по 5 м. Використовуючи паралельне підключення, можна створити підсвічування з декількох стрічок при необхідності. Для роботи стрічки знадобиться блок живлення 12 Ст.
Підсвічування меблів та обладнання для продажу привертає увагу клієнтів і підкреслює красу продаються товарів. Унікальні світлові реклами також створюються з допомогою представленої стрічки і при цьому споживають мало електроенергії.
Технічні характеристики стрічки:
Ступінь захисту: IP65
Клас: Стандарт
Тип діода: SMD 2835
Розмір: 28*35
Кількість led: 120 шт/м
Потужність: 9,6 Вт/м
Кут світіння: 120 градусів
Напруга: 12 В
Поділ на сегменти: за 2,5 см (3 світлодіода)
Виробник: Китай
Ширина підкладки: 8 мм
Колір світіння: теплий білий
Стрічку можна нарізати на сегменти 2,5 см по 3 світлодіода. Це спрощує монтаж. Така можливість стрічки ділитися дозволяє з легкістю створювати будь-який дизайн підсвічування. Несветодиодные продукти не мають подібної гнучкості і подільності!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Висота | 2 мм |
| Гарантія | 6 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кількість метрів у котушці | 5 М |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Потужність | 9,6 W |
| Робоча температура | от -40 до 60°C |
| Робоча напруга | 12V |
| Ресурс роботи | 20000 час |
| Світловий потік на метр | 480-600 Lm/m |
| Температура світіння | 2700-3500 К |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Колір світіння | Білий теплий |
| Ширина | 8 мм |
| Яскравість на діод | 5 Lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м

