
Світлодіодна стрічка нейтральна біла 12В smd2835 11Вт/м 168Лед/м IP20 (AVT)
128 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1020721
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шукаєте діодну стрічку для дому з високим рівнем світлового потоку? LED стрічка smd 2835 168Led/m стане відмінним варіантом для створення яскравої декоративної підсвітки. Потужність споживання – 11 Ватт на метр. Для підключення 5-ти метрів даної стрічки можна використовувати джерело живлення на 72Ватта 6А. Зверніть увагу на те, що блок живлення обов'язково має бути підібраний з запасом потужності в 20-25%. У разі якщо Ви хочете купити світлодіодну стрічку з пультом зверніться до менеджера інтернет-магазину, ми підберемо Вам весь необхідний комплект для підключення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Висота | 2 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість метрів у котушці | 5 М |
| Кількість світлодіодів | 168 Led/m |
| Кратність різання | 1,8 см |
| Потужність | 11 Вт |
| Робоча температура | от -40 до 60°C |
| Робоча напруга | 12V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік на метр | 1400 Lm/m |
| Температура світіння | 4000-4500 К |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Кут світіння | 120° |
| Колір світіння | Білий нейтральний |
| Ширина | 10 мм |
| Яскравість на діод | 8 Lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м

