Ост. 80м

Стрічка світлодіодна нейтральна біла 12V smd2835 9.6W/m 120LED/m IP20 TLD-P, 1 метр (AVT)
50,20 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TLDP-014479
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка нейтрального білого кольору 12V SMD2835 9W/м 120LED/м IP20
Увага! Стрічка доступна лише в котушках по 5 або 50 метрів, продаж по метру не здійснюється!
Ця нейтральна біла світлодіодна стрічка з професійної серії «TLD-P» пропонує оптимальні характеристики для професійного використання. Завдяки високій яскравості та відмінному співвідношенню ціни і якості, вона ідеально підходить для створення насиченого підсвічування та професійного освітлення.
Основні характеристики:- Кількість світлодіодів: 120 LED/м
- Ресурс роботи: 30 000 годин
- Кратність різання: 2,5 см
- Тип діода: SMD 2835
- Робоча напруга: 12 В
- Світловий потік: 915 Лм/м
- Кількість метрів у котушці: 5
- Робоча температура: від -40 до 60°C
- Клас якості: Професійний
- Ширина стрічки: 8 мм
- Висота стрічки: 2 мм
- Світлова віддача: 100 Лм/Вт
Стрічка випромінює нейтральне біле світло, створюючи природне та комфортне освітлення для житлових і комерційних приміщень.
Увага: Стрічка постачається в котушках по 5 або 50 метрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 9 Вт |
| Колірна температура | 4000К |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Робоча напруга | 12 V |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Світлова видатність | 100 Lm/W |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Світловий потік на метр | 915 Lm/m |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Робоча температура | от -40 до 60°C |
| Кількість метрів у котушці | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50,20 ₴/м







