
Панель стельова LED світлодіодна AL2118 36W 6400K (Feron)
1 501 ₴
Мінімальне замовлення — 8 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 32941
За допомогою світлодіодної панелі Feron ви можете вказати аналого або накладного люмінесцентного світильника на зразок 4хТ8. За допомогою світлодіодної панелі ви можете зекономити понад 30% електроенергії, порівняно з типом- Їх застарілих каганців. Має Значний ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріали і комплектуючі. Це екологічний світильник. - у ньому Відсутні інфрачервоні та УФ- променів. Панель миттєво вмикається і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без світил і блуків. Це створює комфорт як для роботи, так і для відпочинку. Світильник дуже простий у підключенні і монтажу - всі необхідні для встановлення елементи знаходяться в комплекті. Таким чином, світлодіодна панель TM Feron - це Сьогодні надійний продукт високої якості для освітлення адміністративно-офізних, торгових, громадських, житлових і д. пам'яті.
Поставляється по-новому 8 шт в ящ./2шт. в уп.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Тип освітлення | Світильник |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 230.0 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 8 в ящ./2 в уп. |
| Потужність, W | 36 |
| Колірна температура | Холодна |
| Напруга, В | 230 |
| Матеріал розсіювача | Матовий акриловий полімер |
| Драйвер | У комплекті |
| Розмір | 595x595x9 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
- Ціна: 1 501 ₴
- Мінімальне замовлення: 8 шт.


