
Світильник карданний врізний світлодіодний AL202 2xCOB 20W 4000K білий настінно-стельовий (Feron)
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29777
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карданний (регульований) світлодіодний світильник використовується як основного, так і спрямованого освітлення, оскільки дозволяє регулювати напрям світлового потоку. Кут нахилу світильника дорівнює 30ій частині кожного з двох площин. Це дозволяє вам гнучко планувати світлові акценти, даючи можливість створити яскраве освітлення однієї чи декількох зон, або акцентовано підсвітлювати окремі об’єкти. Найчастіше використовують інтер’єрне підсвічування торгових та адміністративних приміщень, кафе, ресторани, зали, галереї, а також побутові приміщення.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 295х155 мм |
| Кількість в пакованні | 18 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність, W | 2x20W |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 315х175х80 мм |
| Світловий потік | 3200Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 2 LED COB |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | Нейтральна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴




