
Світильник врізний LED AL704 12W 4000K настінно-стельовий (Feron)
198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 40071
Світлодіодний світильник врізний Feron AL704 - це сучасний світильник типу Fameless, який може використовуватися для освітлення як житлових, так адміністративно-офізні приміщення, готель, кафе, ресторанів і тому подібне.
Основні переваги світильника:
Дизайн і конструкція. Безрамковий корпус світильника виглядає цілісною конструкцією без зайвих елементів. Об’ємний і водночас тонкий плафон забезпечує білосніжне світити торцевої частини світильника, збільшує кут розсіювання світла.
Удобство монтажа. Модель обладнана механізмом регулювання вмонтованого розміру світильника. Це забезпечує максимальну зручність монтажу.
Економія. Сучасний світлодіодний світильник дозволяє заощадити до 90 відсотків електроенергії у порівнянні з звичайними настільними лампами.
Комфортне світло. Забезпечує комфортне, гарне, екологічне і безпечне для очей освітлення.
Якість конструкції. Завбачливий на дотик пластик, сучасні електронні компоненти та комплекти, які забезпечують достатню і тривалу роботу світильника.
Ресур работи. 30 000 годин
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 70-110 мм |
| Кількість в пакованні | 40 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Потужність | 12W |
| Напруга | 230V/50Hz |
| Розмір | 120х20 мм |
| Світловий потік | 1020Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
- Ціна: 198 ₴



