Світлодіодний світильник типу Frameless, який може використовуватися для освітлення як житлових, так адміністративно-офісних приміщень, готелів, кафе, ресторанів тощо.
Основні переваги світильника:
Енергоефективність. Світильники з високим показником енергоефективності — 100 Лм/Вт
Дизайн і конструкція. Безрамковий корпус світильника має цілісну конструкцію без зайвих елементів. Об'ємний і одночасно тонкий плафон забезпечує бічне світіння торцевої частини світильника, збільшує кут розсіювання світла.
Удобство монтажа. Модель обладнана механізмом регулювання вбудованого розміру світильника. Це забезпечує максимальну зручність монтажу.
Економність. Сучасний світлодіодний світильник дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи зі звичайними настільними лампами.
Комфортне світло. Забезпечує комфортне, якісне, екологічне й безпечне для очей освітлення.
Якість конструкції. Якісний приємний на дотик пластик, сучасні електронні компоненти та комплектуючі, що забезпечують надійну та тривалу роботу світильника.
Ресур работи. 30 000 годин
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 32 Вт |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Feron |
| Вбудований розмір | 36х 190мм |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Потужність, W | 32 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 225х20 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
- Ціна: 452 ₴


