
Світильник накладний світлодіодний (Ardero) AL709ARD 48W 5000K квадрат настінний стельовий
780 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80008
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оновлений накладний світильник із підвищеною енергоефективністю 100 Лм/Вт.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Об'ємний плафон моделі забезпечує бічне світіння торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Оновлений якісний драйвер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів і збирання.
Комфортне світло. Миттєве вмикання й рівне комфортне світіння без мерехтіння та пульсації.
Економність. Економія до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 48 Вт |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Світловий потік | 4800 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Бренд | Ardero |
| Потужність, W | 48 |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга, В | 230 |
| Матеріал розсіювача | Матовий пластик |
| Драйвер | У комплекті |
| Розмір | 300x300x40 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴




