
Настільна LED лампа, настільний світлодіодний світильник (Ardero) DE1735ARD 16W 2700-6000K сірий
1 104 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80032
Світлодіодний настільний світильник із підвищеною яскравістю 1000 Лм. Модель із сучасним лаконічним дизайном ідеально підійде для інтер'єру офісу або домашнього кабінету або робочої зони.
На основі світильника розташовані тримач для телефона та кнопка керування рівнями яскравості та температури світіння — завдяки цьому світильник можна використовувати для навчання, роботи та відпочинку.
Особливості та переваги світильників Ardero DE1735 ARD
Економність Сучасний світлодіодний світильник
що дає змогу заощаджувати до 80% електроенергії, порівнюючи зі звичайними настільними лампами.
Зміна яскравості та колірної температури світіння Плавне регулювання яскравості дає змогу настроїти світильник під власні переваги або ситуацію або в режимі відпочинку.
Надійна конструкція Світильник виготовлена з якісного міцного пластику, який не псується й не змінює колір упродовж користування. Модель представлена у двох кольорах: яскраво-білому та шляхетному сірому.
Комфортне світло Забезпечує комфортний, якісний,
екологічне й безпечне для очей освітлення без пульсації й мерехтіння.
Коефіцієнт передавання кольору Ra> 80, що дає змогу сприймати кольори освітлювальних предметів максимально наближеними до природних.
Ресурс роботи 25 000 годин Гарантія 1 рік.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Ardero |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Місце встановлення | Для офісу |
| Потужність, W | 16Вт |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 180х138х400 мм |
| Світловий потік | 1000Лм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колірна температура | 2700-6500K |
- Ціна: 1 104 ₴




