
Настінний світильник кутовий, бра лофт Sieve NL 23702-3 WH під дві лампи E27 білий MSK
1 240 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 617549
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструкція світильника дає змогу кріпити його тільки в кут приміщення
Стильний настінний світильник серії Sieve отворами, через які розсіюється світло. Як джерела світла використовуються дві лампочки, розташовані всередині металевого плафона. Модель поєднала в собі дух творчості та свободи. Такий футуристичний витвір мистецтва стане гарним доповненням квартири, будинку, офісу, ресторану, кафе, готелю або клубу. За допомогою такого бра можна красиво зонувати простір, розділяючи одну кімнату на місця для відпочинку, роботи та розваг.
Настінний світильник гармонійно поєднує в собі елементи старовини та сучасності. Він створений для тих, хто цінує світло, повітря і простір у приміщенні. Цей елемент інтер'єру чудово доповнить стиль лофт і стане додатковим джерелом освітлення. Він підходить як для великих, так і для маленьких кімнат. Простий дизайн, але скільки в ньому тепла та світла. Спокійне та стримане освітлення забезпечує розслаблювальну атмосферу та сприяє відпочинку або душевним бесідам. Бра характеризується довговічністю, практичністю і функціональністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 320мм |
| Висота плафона | 320мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Довжина: | 120 мм |
| Код товару | 23702-3 |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір паковання | 60x11x11см |
| Серія | Sieve |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Тип кріплення | У куток |
| Тип світильника | Бра настінний + стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина | 80 мм |
| Ширина плафона | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴



