
Люстра стельова лофт Urban NL 2410 BK на один плафон чорна MSK
930 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616320
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишуканий, брутальний лофт світильник, на перший погляд громіздкий, але малюнок прорізів, немов мереживо, дає світлу легко та грайливо розсіюватися кімнатою. Лампи підходять із цоколем Е27. Можна вибрати різної потужності та спектра світіння, залежно від призначення світильника — як основне або декоративне освітлення. Люстра стельова Urban прекрасно підійде як для інтер'єрів у стилі лофт, так і до безлічі інших стилів і дизайнів і обов'язково стане родзинкою Вашого інтер'єру. Люстра лофт Urban дуже надійна та слугуватиме багато років тому. вона зроблена з міцного металу та пофарбована якісною порошковою фарбою, яка запікається за високої температури. Гарантія — 36 місяців. Лампи до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Висота плафона | 150 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 135 мм |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 80 мм |
| Код товару | 2410 |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір паковання | 18.5х18.5х16.5см |
| Серія | Urban |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина | 110 мм |
| Ширина плафона | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴



