
Світильник трековий Milan NT 5381-3 на три плафони під лампу Е27 на шинопроводі 1м MSK
2 994 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 617301
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий світильник в стилі лофт являє собою 3 плафони з патроном під лампу Е27 і кріпленням на рейку (шинопровід). з шинопроводом завдовжки 1м у комплекті
У світильник ставляться лампи з цоколем Е-27 максимальної потужності 40W
Лампи не йдуть у комплекті
Механізм кріплення на шинопровід дає змогу легко знімати і переміщати світильники так як вам потрібно по всій його довжині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання | Да |
| Висота плафона | 180 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 100 мм |
| Довжина: | 1000 мм |
| Код товару | NT 5381-3 |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Наявність поворотного механізму | 3шт |
| Розмір паковання | 103х21х21см |
| Серія | Milan |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Тип кріплення | На шинопровід |
| Тип світильника | Світильник трековий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 994 ₴

